Lucjan Klisiewicz w Stali Stalowa Wola

Lucjan Klisiewicz nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Lucjan Klisiewicz ma 21 lat. Urodził się 20 kwietnia 2002 roku w Rzeszowie. Na boisku występuje jako napastnik. Swoją karierę rozpoczynał w juniorskim zespole Głogovi Głogów Małopolski. W 2019 roku nasz nowy napastnik trafił do Puszczy Niepołomice. Kolejnym klubem była Skra Częstochowa, w której rozegrał 19 spotkań w II lidze. Rundę jesienną sezonu 2021/22 zawodnik Puszczy Niepołomice spędził na wypożyczeniu w Watrze Białka Tatrzańska, gdzie w 12 spotkaniach zdobył 11 bramek. Wtedy też miał trafić do naszego zespołu, lecz na przeszkodzie stanęły względy formalne.

Wrócił do Watry, a w ostatnim sezonie był bardzo ważną postacią Puszczy, z którą awansował do ekstraklasy. Łącznie dla ekipy z Niepołomic w poprzednich rozgrywkach zdobył osiem goli, z czego dwa w barażowym meczu o awans przeciwko krakowskiej Wiśle.

Lucjan, witamy na zielono-czarnym pokładzie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni