Mariusz Szuszkiewicz odchodzi ze Stali

Mariusz Szuszkiewicz nie będzie już reprezentował zielono-czarnych barw. Napastnik z przyczyn osobistych rozwiązał kontrakt ze Stalą.

Mariusz Szuszkiewicz do Stali trafił przed startem sezonu 2022/2023 z Górnika Polkowice. W całych minionych rozgrywkach rozegrał 2152 minuty w 28 spotkaniach, co dało mu czwarte miejsce wśród piłkarzy Stalówki z największą ilością czasu spędzoną na murawie. Do tego dołożył cztery gole i miał jedenaście asyst czym walnie przyczynił się do pomocy w awansie na drugoligowy front. Dodatkowo rozegrał jedno spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski szczebla centralnego.

W obecnym sezonie Mariusz Szuszkiewicz wystąpił w dwóch spotkaniach. W meczu z GKS-em Jastrzębie pojawił się na murawie w 46 minucie, natomiast w SIedlcach z Pogonią rozegrał całe spotkanie.

 

Mariusz dziękujemy za grę w zielono-czarnych barwach i pomoc w awansie do 2 ligi. Życzymy powodzenia w dalszej drodze twojej piłkarskiej kariery.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni