2023 (JM) – jesień-archiwum

STAL  STALOWA WOLA PSAJUNIOR MŁODSZY
RUNDA JESIENNA SEZONU 2023/2024

górny rząd od lewej: Patryk KKRUCZKOWSKI, Alan WZIĄTEK, Damian SERWACKI, Szymon KOMINEK, Szymon DROZD, Kamil KOCHAN, Kacper KOTUŁA, Tomasz PALEŃ, Kacper KOPEĆ, Patryk RZEPA, Kacper DZIURA

środkowy rząd od lewej: Wiktor GNATEK, Kacper SZYMECKI, Jakub GOCH, Wiktor BOLKA, Kacper TERESZKIEWICZ, Bartłomiej NAPOROWSKI, Kacper ZIEMIAN, Adrian MOSKAL, Przemysław MOSKAL, Wiktor WILK, Bartłomiej GWÓŹDŹ

dolny rząd od lewej: Wiktor PINTAL, Michał ADAMSKI, Wiktor GĄTARZ, Sławomir ADAMUS (II trener), Bartosz ŚWIECA, Szymon MADEJ, Maciej ORACZEWSKI, Krystian ZUBA (trener), Daniel CHYB, Artur FRANK

nieobecni na zdjęciu: Szymon BOROWY (kierownik drużyny), Kamil OPOKA, Michał FURTAK, Oliwer KUŹNIAR

 

 

bramki: 
4 – Drozd, Bolka, Tereszkiewicz, Kominek
3 – Kopeć, Serwacki
2 – Kruczkowski
1 – Rzepa, Chyb, Ziemian. Strojewski, Sławek, Kunysz, Goch

 

1 kolejka: 

Stal Stalowa Wola PSA – Arka Albigowa 3:1 (0:0)

bramki: Kruczkowski, Drozd, Kopeć – Surmacz

Stal: Madej – Drozd, Rzepa, Frank (46′ Tereszkiewicz czk), Wziątek, Kruczkowski, Kominek, Ziemian żk (55′ Kopeć), Serwacki (85′ Gwóźdź), Kunysz (46′ A.Moskal), Gnatek (20′ Goch, 80′ Naporowski)

 

2 kolejka:

SPEC Stal Łańcut – Stal Stalowa Wola PSA 1:3 (0:2)

bramki: Kluz – Kruczkowski, Serwacki, Chyb

Stal: Madej – Drozd, Rzepa, P.Moskal, Wziątek, Kruczkowski (80′ Goch), Kominek żk, Ziemian (83′ Gwóźdź), Serwacki (85′ Chyb), A.Moskal (60′ Kunysz), Kopeć (65′ Naporowski)

 

3 kolejka:

Stal Stalowa Wola PSA – OKS Junior Zakrzów 4:4 (0:3)

bramki: Tereszkiewicz 2, Rzepa, Kominek – Drozd (sam.), Jasłowski, Chmielis, Kmiecik

Stal: Świeca – Drozd, Rzepa żk, P.Moskal, Wziątek, Kruczkowski (60′ Tereszkiewicz), Kominek, Ziemian, Serwacki (80′ Chyb), A.Moskal (46′ Kunysz), Kopeć (30′ Goch)

 

4 kolejka: 

Czarni 1910 Jasło – Stal Stalowa Wola PSA 3:1 (1:1)

bramki: Sendra 2, Zabawa – Kominek

Stal: Madej – P.Moskal, Rzepa, Frank (60′ Paleń), Wziątek, A.Moskal (70′ Naporowski), Kominek, Ziemian żk, Tereszkiewicz żk, Kunysz (65′ Chyb), Goch

 

5 kolejka: 

Stal Stalowa Wola PSA – MKS Pogoń Sokół Lubaczów 4:2 (0:1)

bramki: Tereszkiewicz, Bolka, Drozd, Serwacki – Młodawiec 2

Stal: Madej – Drozd, Frank (46′ Rzepa), P.Moskal, Wziątek, Kruczkowski (88′ Chyb), Kominek, Ziemian (46′ Saj), Tereszkiewicz (70′ Serwacki), Moskal(46′ Bolka), Naporowski (46′ Strojewski)

 

6 kolejka: (16.09.23)

KS Legion Pilzno – Stal Stalowa Wola PSA 1:6 (0:2)

bramki: Papiernik – Drozd 2, Bolka, Ziemian, Kopeć, Kominek

Stal: Madej – Kruczkowski (77. Kunysz), Drozd, Wziątek (87. Moskal), Tereszkiewicz, Serwacki (80. Gwóźdź), Rzepa, Naporowski żk (46. Kopeć), Kominek, Frank (18. Ziemian), Bolka żk (80. Goch)

 

7 kolejka: (23.09.23)

Stal Stalowa Wola PSA – AP Sanok 4:0 (1:0)

bramki: Kopeć, Strojewski, Sławek, Kunysz

Stal: Madej (85. Świeca) –  Drozd, Tereszkiewicz (80. Goch), Sławek (75. Kunysz), Kotuła (70. Chyb), Serwacki (60. Rzepa), Wziątek, Książek, Bolka (46. Strojewski żk), Kopeć (60. Kruczkowski), Kominek żk

 

8 kolejka: (30.09.23)

Beniaminek II Krosno – Stal Stalowa Wola PSA 3:2 (1:2)

bramki: Olbrych 2, Węgrzyn – Bolka 2

Stal: Madej – Drozd, Kopeć żk (75. Gnatek), Kotuła (80. Chyb), Sławek, Tereszkiewicz żk (75. Ziemian), Wziątek (77. Kunysz żk), Rzepa żk (82. Moskal), Serwacki, Kominek żk, Bolka

 

9 kolejka: (07.10.23)

Stal Stalowa Wola PSA – Czarni Oleszyce 

Mecz się nie odbył. Drużyna Czarnych Oleszyce została wycofana z rozgrywek.

 

10 kolejka: (15.10.23)

Ekoball Stal Sanok – Stal Stalowa Wola PSA 1:2 (1:1)

bramki: Kowalik – Drozd, Szymecki

Stal: Madej – Drozd, Kopeć (70. Gwóźdź), Kotuła, Gnatek (46. Ziemian), Goch (75. Naporowski), Kruczkowski (78. Chyb), Wziątek, Rzepa, Serwacki (80. Szymecki), Kominek

 

11 kolejka: (21.10.23)

Stal Stalowa Wola PSA – Karpaty II Krosno 5:0 (1:0)

bramki: Serwacki, Goch, Kominek, Tereszkiewicz, Książkiewicz (sam)

Stal: Madej (60.Świeca) – Kotuła (70. Gwóźdź), Drozd, Wziątek, Serwacki (70. Paleń), Rzepa, Ziemian (46.Tereszkiewcz), Kruczkowski (73. Chyb), Goch (65.Naporowski), Bolka żk (60.Opoka), Kominek

 

12 kolejka: (28.10.23)

Stal Stalowa Wola PSA – PZU SMS Resovia II Rzeszów 3:1 (1:0)

bramki: Strojewski 2, Goch

Stal: Madej(B) – Drozd(C), Książek, Rzepa, Wziątek, Kominek (90. Frank), Serwacki, Tereszkiewcz (70. Ziemian), Kruczkowski (46. Opoka), Bolka (85. Goch), Strojewski żkx2, czk

 

13 kolejka: (04.11.23)

JKS SMS Jarosław – Stal Stalowa Wola PSA 4:0 (1:0)

Stal: Madej(B) (70. Świeca) – Drozd(C), Bolka (70. Kunysz), Frank (46. Ziemian), Goch, Kominek, Kotuła (63. Naporowski), Kruczkowski (15. Opoka), Rzepa, Szymecki, Serwacki

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni