2023 (TMA) – jesień

 

RUNDA I

Kolejka: 1

2023-08-19, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – PZU SMS Resovia Rzeszów 3:3 (0:2)

Bramki: Antoni Siembida 46 min., Jakub Gotfryd 55 min., Dawid Bielecki 70 min.

 

Kolejka: 2

2023-08-25, Rzeszów

Stal Rzeszów S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 8:1 (3:0)

Bramki: Aleksander Skoczylas 45 min.

 

Kolejka: 3

2023-09-05, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – DAP Dębica 3:6 (2:3)

Bramki: Antoni Siembida 3 min., Miłosz Walicki 30 min., Norbert Tworzydło 53 min.

 

Kolejka: 4

2023-09-02, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – UKS SMS Stal Mielec 8:1 (4:0)

Bramki: Antoni Siembida 4, 22, 28 min., Miłosz Walicki 30 min., Olaf Zaguła 55 min.,                      Michał Wojtanowicz 63, 64 min., Jakub Gotfryd 70 min.

 

Kolejka: 5

2023-09-09, Krosno

AP Beniaminek Krosno – Stal Stalowa Wola P.S.A. 2:1 (1:0)

Bramki: Antoni Siembida 68 min.

 

Kolejka: 6

2023-09-16, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Siarka Tarnobrzeg S.A. 3:2 (2:2)

Bramki: Dawid Bielecki 6, 57 min., Aleksander Skoczylas 32 min.

 

Kolejka: 7

2023-09-23, Mielec

FKS Stal Mielec S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 5:0 (1:0)

 

Kolejka: 8

2023-09-30, Rzeszów

PZU SMS Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola P.S.A. 0:0 (0:0)

 

Kolejka: 9

2023-10-07, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal Rzeszów S.A. 5:3 (2:1)

Bramki: Antoni Siembida 17, 55 min., Jakub Szumierz 34, 48 min., Michał Wojtanowicz 45 min.

 

Kolejka: 10

2023-10-14, Dębica

DAP Dębica – Stal Stalowa Wola P.S.A. 8:3 (3:2)

Bramki: Jakub Gotfryd 8 min., Michał Wojtanowicz 40, 79 min.

 

Kolejka: 11

2023-10-22, Mielec

UKS SMS Stal Mielec – Stal Stalowa Wola P.S.A. 1:2 (1:1)

Bramki: Miłosz Walicki 14 min., Michał Wojtanowicz 70 min.

 

Kolejka: 12

2023-10-28, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – AP Beniaminek Krosno 2:0 (0:0)

Bramki: Jakub Gotfryd 65 min., Aleksander Skoczylas 74 min.

 

Kolejka: 13

2023-11-04, Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Stalowa Wola P.S.A. 2:6 (2:1)

Bramki: Mikołaj Wierny 43 min., Antoni Siembida 50, 53, 55 min.,                                            Aleksander Skoczylas 62 min., Jakub Gotfryd 77 min.

 

Kolejka: 14

2023-11-11, Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. – FKS Stal Mielec S.A. 5:0 (2:0)

Bramki: Antoni Siembida 10, 43, 60 min., Dawid Bielecki 26 min., Dominik Florek 70 min.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni