Dominik Ochał w Stali Stalowa Wola

Nowym zawodnikiem naszej „Stalówki” został 23-letni Dominik Ochał. To piłkarz, który może występować zarówno w linii defensywnej, jak i w pomocy.

Nasz nowy piłkarz w swojej karierze bronił barw takich klubów, jak Błękitni Ropczyce, Cracovia, JKS 1909 Jarosław i Sokół Sieniawa. W czerwcu 2017 roku przeszedł obóz przygotowawczy z pierwszą drużyną Cracovii, a w lipcu 2017 zgłoszony przez Cracovię do rozgrywek Ekstraklasy, w której nie zdołał zadebiutować.

Dominik rozegrał na poziomie III ligi 67 meczów, w których strzelił 8 goli. Występuje na pozycji obrońcy lub środkowego pomocnika. Z naszym klubem związał się półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

To piąty zawodnik, który zimą dołączył do Stali Stalowa Wola. Wcześniej piłkarzami naszego klubu zostali: Tomasz Płonka, Dominik Chromiński, Dawid Pietrzkiewicz i Matthew Korziewicz.

Dominik, witamy w Stali i życzymy samych znakomitych występów w barwach naszej drużyny!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni