Piotr Zmorzyński w Stali Stalowa Wola

Nowym zawodnikiem naszego zespołu został 25-letni Piotr Zmorzyński. Wychowanek Orląt Radzyń Podlaski występuje na pozycji lewego obrońcy bądź też pomocnika i związał się ze „Stalówką” półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

Urodzony w Parczewie Piotr Zmorzyński swoją karierę piłkarską rozpoczął w 2005 roku w pobliskim Radzyniu Podlaskim. W styczniu 2018 roku przeniósł się do Wisły Puławy. Łącznie w rozgrywkach III-ligowych nasz nowy zawodnik wystąpił w 241 spotkaniach, zdobywając 25 bramek. Na poziomie II ligowym Piotr rozegrał 13 meczów, strzelając 2 gole.

To szósty zawodnik, który zimą dołączył do Stali Stalowa Wola. Wcześniej piłkarzami naszego klubu zostali: Tomasz Płonka, Dominik Chromiński, Dawid Pietrzkiewicz, Matthew Korziewicz i Dominik Ochał.

Serdecznie witamy Piotrka w „Stalówce” i życzymy mu wielu udanych występów w zielono-czarnych barwach!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni