Matthew Korziewicz nowym bramkarzem Stali

Do naszej drużyny dołączył 22-letni bramkarz, Matthew Korziewicz. Urodzony w Nowym Jorku, posiadający podwójne obywatelstwo Matthew związał się ze „Stalówką” półrocznym kontraktem z opcją przedłużenia.

Swoja karierę piłkarską Matthew rozpoczął w rzeszowskiej Stali. Reprezentował również takie kluby jak Izolator Boguchwała oraz Sokół Sieniawa. Na poziomie III ligi nasz nowy bramkarz rozegrał 40 spotkań zachowując w 13 meczach czyste konto.

To czwarty zawodnik, który zimą dołączył do Stali Stalowa Wola. Wcześniej piłkarzami naszego klubu zostali: Tomasz Płonka, Dominik Chromiński i Dawid Pietrzkiewicz.

Matthew, witamy w Stalowej Woli i życzymy samych udanych spotkań w zielono-czarnych barwach!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni