Wiktor Stępniowski na dłużej w Stali

Wiktor Stępniowski dalej będzie zawodnikiem Stali Stalowa Wola.

Wiktor Stępniowski to wychowanek naszego klubu, który występuje na pozycji pomocnika. Ma 19 lat. W poprzednim sezonie zaliczył zaliczył 24 występy na poziomie III ligi oraz rozegrał dwa mecze w rozrywkach pucharowych.

Wiktor przedłużył umowę z naszą drużyną do końca czerwca 2022 r. z opcją przedłużenia (w przypadku awansu do II ligi) o kolejny rok.

Życzymy samych udanych występów!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni