Tomasz Wietecha na dłużej w Stali

Tomasz Wietecha dalej będzie zawodnikiem Stali Stalowa Wola.

Tomasz Wietecha to legenda naszego klubu i zawodnik, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Występuje na pozycji bramkarz. „Balon” w poprzednim sezonie zaliczył siedemnaście występów na poziomie III ligi.

Tomek przedłużył umowę z naszą drużyną do końca grudnia 2021 roku.

Życzymy udanych występów i samych meczów na „zero z tyłu”!

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni