Piłkarze Stali w PSP 12

W poniedziałek (03.02.2020) piłkarze Stalówki pojawili się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12, aby spotkać się z najmłodszymi sympatykami naszego zespołu.

1 grupa sportowa (rocznik 2012) gorąco przywitała Filipa Szifera, Krzysztofa Kiercza, Szymona Jopka oraz Piotra Zmorzyńskiego po czym wspólnie przystąpiono do sportowych gier i zabaw.

 

Następnym punktem programu był quiz sportowy, w którym poprawne odpowiedzi nagradzane były kalendarzami Stali Stalowa Wola. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i z radością uczestniczyły w zabawie.

 

Jak wiadomo głównym celem była piłka nożna i w kolejnych, szybko upływających minutach za sprawą znakomitej atmosfery rozegrano mecze piłkarskie. Cztery drużyny mające w swoich składach po jednym zawodniku Stali z wielkim zaangażowaniem stoczyły pomiędzy sobą zacięte pojedynki , w których główną ideą była oczywiście zabawa.

 

Na zakończenie spotkania każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy też porozmawiania z naszymi zawodnikami.

 

Relacja video 

Nasi piłkarze spotkali się z dziećmi

??Nasi piłkarze wolny czas przeznaczają na spotkania z dziećmi! ?? Wczoraj udali się z wizytą do jednych z najmłodszych kibiców Stalówki ?? ? Trochę wspólnie pograliśmy ?⚽️ i wręczyliśmy najmłodszym kilkanaście prezentów ? ? Wiecie co? W tajemnicy powiemy Wam, że…. mamy obietnicę ?Widzimy się na Bytovii, tylko nie rozpowiadajcie! ???

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Montag, 3. Februar 2020

 

 

Do zobaczenia na Hutniczej 15, na meczach Stalówki !

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni