Komunikat Zarządu Stal Stalowa Wola PSA

Komunikat Zarządu Stal Stalowa Wola PSA

W związku z artykułem „Kuriozalny regulamin zakupu biletów na Stal” zamieszczonym na jednej ze stalowowolskich stron internetowych, zarząd Stali Stalowa Wola Piłkarskiej Spółki Akcyjnej informuje, że weryfikacja profilu założonego przez Internet jest wymogiem powszechnie stosowanym i ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa na stadionie podczas zawodów sportowych.

Kluczowe jest to, że Kibice, którzy są z Klubem od zawsze, przyjęli taką konieczność ze zrozumieniem – weryfikacja na podstawie dowodu osobistego to we współczesnym świecie wymóg nawet przy zakupie jednorazowego biletu – natomiast autor artykułu, podpisany pseudonimem, traktuje to jako „kuriozum”. To podstawowy warunek, który zna każdy Kibic uczęszczający na rozgrywki piłkarskie.

Uprzejmie przypominamy, że w związku z obowiązującymi na terenie RP przepisami, dla Osób, które chcą kupić bilet przez Internet weryfikacja osobista na podstawie dowodu osobistego jest niezbędna, podobnie jak w przypadku Kibiców, którzy załatwiają wszelkie formalności bezpośrednio w punkcie. Przypominamy, że Punkt ten znajduje się w budynku MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli w pokoju 113, a czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach ‪10.00-18.00‬.

Weryfikacja jednorazowa jest dla osób, które będą kupować bilety i karnety przez internet. Natomiast ci, którzy będą nabywać bilety w Punkcie będą weryfikowani przy każdorazowym zakupie.

Weryfikacja, którą przeprowadzamy po założeniu profilu, ma na celu uniknięcie kolejek w dniu meczu i sprawne wejście na stadion.

W związku z dezinformacją oraz celowym narażaniem Kibiców na niebezpieczeństwo podczas zawodów sportowych Zarząd Stal Stalowa Wola PSA rozważa podjęcie kroków prawnych wobec podmiotów i osób, które wprowadzają opinię publiczną w błąd.

Mateusz Nowak
Prezes Zarządu
Stal Stalowa Wola PSA

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni