W środę sparing z TEXOM Sokołem Sieniawa

Już w środę zielono-czarni rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Rywalem „Stalówki” będzie drużyna z III ligi, TEXOM Sokół Sieniawa. Początek spotkania w Stalowej Woli o godzinie 13:00.

Drużyna Stali Stalowa Wola przygotowuje się do wznowienia II-ligowych rozgrywek. Jak na razie zielono-czarni w meczach sparingowych spisują się znakomicie. „Stalówka” kontynuuje serię zwycięstw. Zimą nasi zawodnicy pokonali kolejno: 1:0 Wisłę Sandomierz, 2:0 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, 4:2 Koronę II Kielce oraz ostatnio 2:0 Puszczę Niepołomice.

Warto podkreślić, że w dwóch z tych spotkań piłkarze Stali zmierzyli się z drużynami, które na co dzień występują w Fortuna I lidze. W spotkaniu z Puszczą jednego z goli strzelił Bartosz Tłuczek, zaledwie 16-letni piłkarz naszego zespołu, który dostaje od sztabu szkoleniowego szansę na pokazanie swoich umiejętności.

W środę przed „Stalówką” kolejny sprawdzian. Tym razem formę naszych piłkarzy sprawdzi TEXOM Sokół Sieniawa. To drużyna z III ligi grupy IV. Po pierwszej części III-ligowego sezonu Sokół zajmuje miejsce w środku stawki. Drużyna z Sieniawy zgromadziła 25 punktów. W tabeli jest jedenasta. Warto podkreślić, że to właśnie z TEXOM Sokołem Sieniawa jeszcze niedawno pracował aktualny szkoleniowiec naszej drużyny, Szymon Szydełko.

Początek środowego sparingu o godzinie 13:00.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni