Piłkarze odwiedzili młodych zawodników z FA Nisko

Kolejny raz zawodnicy Stalówki spotkali się z najmłodszymi adeptami piłki nożnej. Tym razem Dawid Pietrzkiewicz,Tomasz Płonka i Dominik Chromiński odwiedzili RCEZ w Nisku i pojawili się na treningu dzieci (rocznik 2011/12) z Football Academy Nisko.

Podopieczni trenera Rafała Kani serdecznie przywitali naszych piłkarzy i „na dzień dobry” zasypali ich wieloma piłkarskimi pytaniami. Zielono-czarni nie byli dłużni i również sprawdzili sportową wiedzę sympatycznych młodych zawodników.

<–> ZOBACZ RELACJĘ WIDEO <–>

Kolejnym punktem wspólnej zabawy był pojedynek piłkarski, w którym gospodarze spotkania będąc w „niewielkiej” przewadze liczbowej radzili sobie bardzo dobrze. Wiele radości sprawiła też wspólna rywalizacja w wyścigu biegowym.

Przy zakończeniu nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnych zdjęć, wywiadów przed kamerą STALÓWKA tv i zapewnień, że wszyscy razem już niedługo spotykamy się na nowym stadionie, na pierwszym spotkaniu Stali. Trzymamy za słowo!


Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, które dla obu stron były bardzo miłe i pełne uśmiechu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni