Pamiętna data dla młodego piłkarza Stali

Karol Dziopak na długo zapamięta 28 kwietnia 2019 roku. Tego dnia 18-letni pomocnik naszej „Stalówki” nie tylko zadebiutował w pierwszym zespole zielono-czarnych, ale i rozegrał inauguracyjny mecz w II-ligowych rozgrywkach.

Karol Dziopak urodził się 27 stycznia 2001 roku. 28 kwietnia 2019 roku zadebiutował w naszej Stali Stalowa Wola. Rywalem zielono-czarnych był Rozwój Katowice, a potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem. – Będzie to dla mnie pamiętna data. Jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że mogłem wystąpić w tym spotkaniu. Trener dał mi szansę i na pewno jest to dla mnie duże wyróżnienie. Będę się starał swoją pracą udowodnić, że warto na mnie stawiać i mam nadzieję, że jeszcze w tej rundzie, w najbliższych meczach wystąpię – powiedział nasz młody zawodnik po zakończeniu spotkania.

Karol na co dzień występuje w rezerwach Stali i gra w „okręgówce”. – To duży przeskok a poziom jest naprawdę wysoki. Ciężko się z tym zmierzyć, ale warto sobie stawiać wysokie cele i je realizować. Jeżeli dostaje się taką szansę, to warto po prostu grać i wykorzystać te 45 minut, jak w niedzielnym spotkaniu, aby pokazać się z dobrej strony – skomentował.

Nasz młody zawodnik twardo stąpa po ziemi i chce się rozwijać. – To dla mnie duża motywacja. Będę się starał udowadniać trenerom na treningach, żeby dawali mi następne szanse i bym mógł się dalej rozwijać – powiedział pomocnik „Stalówki”.

Zapraszamy również na rozmowę wideo z naszym młodym zawodnikiem:

STALÓWKA tv. Absolutny debiut Dziopaka.

W meczu z Rozwojem Katowice od początku zadebiutował młody,bo 18- letni Karol Dziopak .Po meczu opowiedział nam o swoim pierwszym występie w barwach "Stalówki" .

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Dienstag, 30. April 2019

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni