Kacper Śpiewak: Szanujemy ten punkt

Kacper Śpiewak to kolejny z młodych zawodników, który dostaje szansę na grę w pierwszym zespole zielono-czarnych.

Kacper Śpiewak zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach „Stalówki” od pierwszej do ostatniej minuty. Zielono-czarni pokonali 1:0 Olimpię Elbląg oraz bezbramkowo zremisowali z Rozwojem Katowice.

Myślę, że wywalczyliśmy punkt, bo naprawdę nie było to łatwe spotkanie. Zawsze przeciwko takim drużynom, jak teraz Rozwój, który walczy o utrzymanie, nie gra się łatwo. Było to dla nas trudne spotkanie. Po przerwie mecz się otworzył, był też ciekawszy dla kibiców, bo było więcej sytuacji. Rozwój miał swoje okazje, ale my też staraliśmy się opowiadać. Szanujemy ten punkt wywalczony na trudnym terenie z dobrym przeciwnikiem – mówił po meczu w Katowicach 18-letni obrońca.

Nie było łatwo, bo Rozwój miał bardzo ruchliwych zawodników z przodu. Trzeba było walczyć o te górne piłki. Zagraliśmy na zero z tyłu, także nie ma się do czego przyczepić. Na pewno były jakieś mniejsze czy większe błędy, ale myślę, że ogółem można ocenić na plus – dodał w nawiązaniu do swojej roli na boisku.

Nasz obrońca zdaje sobie sprawę, że musi ciężko pracować, aby wyeliminować błędy, które jeszcze mu się przytrafiają. – Ciężko na gorąco oceniać samemu siebie. Na pewno popełniłem jakieś błędy, trzeba nad tym pracować, ale myślę, że nie było dramatu i nie było najgorzej. Muszę trenować, poprawiać swoje słabsze strony, które na pewno mam i eliminować te błędy, które na tę chwilę popełniam – skomentował Kacper.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni