Klub 100

Zostań członkiem „Klubu 100” i wesprzyj „Stalówkę”!

Każdy z nas może mieć czynny wpływ na przyszłość „Stalówki”!

Miło nam poinformować, że oficjalnie uruchomiliśmy projekt „Klub 100” Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola. Projekt zrzesza sympatyków klubu i jest inicjatywą skierowaną w szczególności do osób prywatnych i małych przedsiębiorstw, które chciałyby wesprzeć finansowo naszą „Stalówkę”. Pierwszym Członkiem „Klubu 100” został Adam Danaj, wieloletni kibic „Stalówki”, który z pasji do piłki nożnej założył firmę „ARTOUR – Wyjazdy Na Mecze” i spełnia marzenia ludzi zabierając ich na piłkarskie szlagiery w całej Europie. Nie zapomina także o swojej drużynie ze Stalowej Woli, którą kiedyś wspierał głośnym dopingiem z trybun, a dziś wspiera ją finansowo.

Firmy bądź osoby prywatne, które zdecydują się na przystąpienie do Klubu 100 zobowiązują się do opłacenia comiesięcznej składki, zyskując w ten sposób status Członka Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola.

Co każdy z Członków Klubu 100 otrzymuje w zamian za wsparcie finansowe drużyny? – Bonusów jest kilka. Ot, choćby karnet na sektor VIP na wszystkie mecze rozgrywane w roli gospodarza, miejsce na prestiżowej liście umieszczonej na oficjalnej stronie Klubu www.stal1938.pl, prawo wstępu na m.in. spotkania biznesowe, uroczystości klubowe oraz konferencje prasowe, specjalny, unikatowy szalik klubowy, czy wreszcie – możliwość posługiwania się logotypem Klubu we własnych działaniach promocyjnych – mówi Mateusz Nowak, prezes PSA Stal Stalowa Wola.

Adam Danaj jest pierwszym, który zapisał się do Klubu 100, ale możemy zdradzić, że do „Stalówki” już wpływają kolejne deklaracje i zapytania. Jak zostać członkiem Klubu 100 i pomóc swojej ukochanej drużynie? Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres: psa@stalowawola.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Klubu, która znajduje się przy ul. Hutniczej 15 w budynku MOSiRu. Deklarację można również przesłać drogą pocztową na adres: Stal Stalowa Wola Piłkarska Spółka Akcyjna, ul. Hutnicza 15, 37-450 Stalowa Wola.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenia do Klubu 100 Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola! – dodaje prezes Mateusz Nowak.

Deklaracja przystąpienia oraz Regulamin Klubu 100 są do pobrania na stronie internetowej www.stal1938.pl , w zakładce Klub 100.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni