Filip Wójcik odchodzi ze Stali

Filip Wójcik nie będzie już piłkarzem Stali Stalowa Wola.

22-letni pomocnik do Stali trafił latem. W barwach naszego klubu zagrał w jedenastu spotkaniach w II lidze oraz w dwóch meczach w Totolotek Pucharze Polski. W meczu z Bytovią Bytów strzelił jedynego gola dla „Stalówki”.

Filip zimą został przez nasz klub wystawiony na listę transferową i wiosną nie zobaczymy go już w zielono-czarnych barwach. Jego nowy klubem będzie Motor Lublin. Filip Wójcik do tego klubu trafił na zasadzie transferu definitywnego.

Filipowi Wójcikowi dziękujemy za grę w Stali Stalowa Wola i życzymy sukcesów w dalszej karierze sportowej.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni