W środę sparing z Koroną II Kielce

W środę nasi piłkarze rozegrają trzecie w zimowym okresie przygotowawczym spotkanie sparingowe. Rywalem „Stalówki” będzie drużyna z III ligi.

Piłkarze „Stalówki” w zimowym okresie przygotowawczym rozegrali już dwa spotkania kontrolne i oba wygrali. Zielono-czarni 18 stycznia pokonali 1:0 Wisłę Sandomierz (po golu Tomasza Płonki), a 25 stycznia w Niecieczy wygrali 2:0 z zespołem Bruk-Bet Termalica Nieciecza (po golach Michała Płonki i Piotra Zmorzyńskiego).

Teraz przed Stalą trzecia potyczka kontrolna. W środę (29.01) w Stalowej Woli zielono-czarni podejmować będą Koronę II Kielce. To drużyna, która jest liderem III ligi grupy IV. Kielczanie w pierwszej części sezonu odnieśli 10 zwycięstw, trzy spotkania zremisowali, a w pięciu ponieśli porażkę. Wywalczyli 33 punkty.

Sparing nr 3

Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce

środa (29 stycznia 2020 r), godz. 11:00  
Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15 - boisko sztuczne

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni