Michał Płonka zostaje w Stali Stalowa Wola

Decyzją Zarządu Klubu i sztabu szkoleniowego Stali Stalowa Wola 27-letni pomocnik w rundzie wiosennej nadal będzie reprezentował zielono-czarne barwy.

Michał Płonka został usunięty z listy transferowej i od 17 stycznia trenuje z zespołem „Stalówki” przygotowującym się do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Decyzja o ściągnięciu zawodnika z listy transferowej została podjęta niezwłocznie po nieoczekiwanym transferze Roberta Dadoka do pierwszoligowej Stali Mielec.

27-letni pomocnik do naszego klubu trafił latem. W barwach naszego klubu zagrał w czternastu spotkaniach w II lidze oraz w dwóch meczach w Totolotek Pucharze Polski.

Liczymy, że Michał na wiosnę potwierdzi swoją przydatność do zespołu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni