Adrian Szczutowski w Stali Stalowa Wola

Nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola został Adrian Szczutowski. To 19-letni piłkarz, który występuje na pozycji napastnika. Adrian został wypożyczony do „Stalówki” na pół roku.

Adrian Szczutowski w ubiegłym roku uczestniczył w trzech obozach pierwszej drużyny Wisły Płock, a w lipcu został zgłoszony do rozgrywek PKO Ekstraklasy, w których nie zdołał zadebiutować. W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 11 meczach rezerw płockiej Wisły, w których zdobył 6 bramek. Natomiast sezon wcześniej w „dwójce” rozegrał 26 meczów strzelając 9 bramek. Na poziomie IV ligi Adrian wystąpił już w 37 meczach, w których zdobył 15 goli.

Nasz nowy piłkarz gra na pozycji napastnika. W swojej karierze występował w następujących klubach: MKS Polonia Warszawa, SSM Wisła Płock, Wisła Płock.

To siódmy zawodnik, który zimą dołączył do Stali Stalowa Wola. Wcześniej piłkarzami naszego klubu zostali: Tomasz Płonka, Dominik Chromiński, Dawid Pietrzkiewicz, Matthew Korziewicz, Dominik Ochał i Piotr Zmorzyński.

Adrian, witamy w Stali Stalowa Wola i życzymy wielu goli dla naszego zespołu!

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni