W sobotę sparing z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza

Już w sobotę nasi piłkarze rozegrają drugie w zimowym okresie przygotowawczym spotkanie sparingowe. Rywalem „Stalówki” będzie drużyna z Fortuna I ligi.

Nasza drużyna przygotowuje się do wznowienia rozgrywek II ligi. Zielono-czarni mają już za sobą pierwszą potyczkę kontrolną. 18 stycznia Stal pokonała 1:0 Wisłę Sandomierz, a gola strzelił niedawno sprowadzony do zespołu Tomasz Płonka.

Teraz zadanie będzie trudniejsze, bowiem rywalizować będziemy z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. To zespół, który zajmuje dziesiąte miejsce w rozgrywkach Fortuna I ligi.

Mecz z popularnymi „Słonikami”, których trenerem od niedawna jest Mariusz Lewandowski, odbędzie się na bocznym boisku w Niecieczy. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni