Wziąć rewanż na Chełmiance

W sobotę 9 kwietnia zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 23. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Chełmiankę Chełm. Przed „Stalówką” trudne zadanie.

Nasz klub starał się przełożyć to spotkanie. W bieżącym tygodniu w treningach nie uczestniczy bowiem kilkunastu zawodników I drużyny oraz część sztabu szkoleniowego, co związane jest z zakażeniem rotawirusem. Więcej o tym piszemy TUTAJ. Mecz jednak się odbędzie, a w związku z tym wszystkich kibiców zapraszamy na stadion.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Chełmianka Chełm. To drużyna, która w tabeli III ligi grupy IV zajmuje piąte miejsce, a więc jedno wyżej niż nasza Stal. Chełmianka do tej pory zgromadziła 40 punktów na co złożyło się dwanaście zwycięstw i cztery remisy. Nasz najbliższy przeciwnik zanotował także pięć porażek. W spotkaniach wyjazdowych Chełmianka legitymuje się bilansem 6 wygranych, 3 remisy i dwie porażki.

Z tym zespołem w tym sezonie mierzyliśmy się już w 6. kolejce. Wówczas Chełmianka pokonała Stal 2:0. Liczymy na to, że zielono-czarni wezmą teraz rewanż za tamtą porażkę chociaż z uwagi na zawirowania kadrowe „Stalówkę” czeka spore wyzwanie.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion.

 

Historia spotkań: 

09.09.20 - Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm 0:1 (Prytulak 72)
18.04.21 - Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 0:1 (Mroziński 18)
04.09.21 - Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola 2:0 (Mazurek (k) 54, Wójcik 61)

 

23.kolejka
Stal Stalowa Wola – Chełmianka Chełm
sobota (09.04.2022) / g.17

BILETY:
– on-line: —>  KUP BILET ON-LINE
– kasy stadionu: piątek (15-18) , sobota (15-17)

transmisja video (15zł): —>  Polstport.LIVE

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni