Mecz rezerw Stali nie odbędzie się !

Mecz 19.kolejki o mistrzostwo klasy okręgowej Azalia Wola Zarczycka – Stal II Stalowa Wola ze względu na bardzo trudną sytuację zdrowotną w drużynie Stali nie odbędzie się.

 

Zarząd Klubu wystąpił z wnioskiem o przełożenie meczu na inny termin.

W dniu 8 kwietnia 2022 roku Komisja Gier Podokręgu Stalowa Wola nie wyraziła zgody na przełożenie meczu, pomimo przesłanek formalnych – kilkunastu zawodników naszej drużyny niezdolnych do gry z powodu infekcji wirusowej.

Dodatkowo informujemy, że Klub Azalia Wola Zarczycka również nie wyraził zgody na naszą prośbę o przełożenie meczu.

Pogarszająca się sytuacja zdrowotna drużyny – brak możliwości wystawienia kadry meczowej spośród zgłoszonych do rozgrywek zdrowych zawodników oraz brak zgody na rozegranie meczu w innym terminie spowodowały, iż została podjęta decyzja o nie stawieniu się drużyny Stal II Stalowa Wola na zawody w dniu dzisiejszym (09.04.20022 r).

Klub powiadomił o tym fakcie Biuro PZPN Podokręg Stalowa Wola

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni