Wrócić na zwycięską ścieżkę

W sobotę 6 listopada zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 16. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Unią Tarnów.

Nasza drużyna w ostatniej kolejce III-ligowych rozgrywek niespodziewanie przegrała na własnym boisku z Wólczanką Wólka Pełkińska. Teraz zielono-czarni muszą wrócić na zwycięską ścieżkę. Naszym rywalem będzie Unia Tarnów.

Najbliższy przeciwnik „Stalówki” w tabeli zajmuje ósme miejsce. Unia zgromadziła 22 punkty: pięć meczów wygrała, siedem zremisowała, a w trzech poniosła porażkę. Na własnym stadionie drużyna z Tarnowa dwukrotnie zwyciężyła, pięć razy podzieliła się punktami oraz raz poniosła porażkę.

Wszyscy liczymy na to, że sobotnie spotkanie zakończy się po myśli kibiców Stali i nasza drużyna na Podkarpacie wróci z kompletem punktów.

Mecz Unia Tarnów – Stal Stalowa Wola odbędzie się 6 listopada. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni