Szymon Jarosz: Po prostu musieliśmy wygrać

– Limit błędów mamy już wyczerpany. Gdzie nie pojedziemy, walczymy o trzy punkty – mówił po meczu z Pogonią Siedlce Szymon Jarosz. Zielono-czarni pokonali rywala 2:1. To było bardzo cenne zwycięstwo naszej drużyny.

Udało się. Czekaliśmy na to zwycięstwo, bo wiedzieliśmy, jak ułożyła się tabela. Po prostu musieliśmy wygrać – mówił po sobotnim spotkaniu Szymon Jarosz. Trzy punkty wywalczone przez naszą „Stalówkę” mogą okazać się bezcenne. Zielono-czarni po prostu musieli rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, aby nie tracić dystansu do drużyn, które znajdują się nad strefą spadkową.

Nie chcieliśmy grać po taką presją, jak teraz. Zmusiło nas do tego jednak życie. Musimy być na to odporni. Piłka nożna to przede wszystkim presja – skomentował nasz obrońca.

Straciliśmy bramkę na 1:1, ale cały czas wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie wywieźć z Siedlec korzystny rezultat. W końcówce spotkania cofnęliśmy, ale nie przekładało się to na jakieś groźne sytuacje dla Pogoni. My też wyszliśmy z paroma kontrami, które mogliśmy troszkę lepiej rozwiązać – dodał.

Kolejne spotkanie także będzie bardzo ważne dla naszego zespołu. W derbowej potyczce zmierzymy się z Resovią Rzeszów. Będzie to okazja do rewanżu za porażkę w 1. kolejce II ligi. – Przed nami derby, ale my już nie patrzymy na nic. Po prostu wychodzimy na boisko i chcemy każdy mecz wygrać. Limit błędów mamy już wyczerpany. Gdzie nie pojedziemy, walczymy o trzy punkty. Ciężko trenujemy i pracujemy nad tym, żeby się wydostać z tej strefy spadkowej – podsumował Szymon Jarosz.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni