Krystian Kalinowski: Przed nami tydzień ciężkiej pracy

Nasza „Stalówka” wygrała bardzo ważne z punktu widzenia tabeli spotkanie z Pogonią Siedlce. – Cały tydzień ciężko trenowaliśmy, żeby wygrać ten mecz – mówił po spotkaniu Krystian Kalinowski, który już myśli o derbowej potyczce z Resovią Rzeszów.

Cały tydzień ciężko trenowaliśmy, żeby wygrać ten mecz. Udało się. Bardzo się cieszę, że akurat ze mną w bramce udało się przełamać tę złą passę w meczach z Pogonią Siedlce – mówił po meczu Krystian Kalinowski.

Nasi rywale jedynego gola strzelili nam z rzutu karnego. Krystian, który znakomicie bronił rzuty karne w pucharowym spotkaniu z GKS-em Katowice tym razem nie zdołał zatrzymać rywala. – Też liczyłem, że uda mi się obronić rzut karny. Szkoda, że tym razem się nie udało ,ale mam nadzieję,że jeszcze w przyszłości jakąś „jedenastkę” złapie – komentował „Kali”.

Miałem trochę pracy w tym spotkaniu, ale nie były to chyba jakieś groźne strzały. Poradziłem sobie z nimi. Szkoda tylko straconej bramki, ale to był rzut karny, więc loteria – powiedział nasz bramkarz.

Przed naszym zespołem teraz spotkanie derbowe z Resovią Rzeszów. – Będzie to bardzo trudne spotkanie. Przed nami tydzień ciężkiej pracy i do Rzeszowa pojedziemy po trzy punkty – podsumował Krystian Kalinowski.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni