„Stalówka” podejmuje Lewart Lubartów

W sobotę 19 września w meczu 11. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” podejmować będzie Lewart Lubartów. Początek spotkania o godzinie 19:38!

Godzina 19:38 – to dla wszystkich kibiców magiczny czas. Nie inaczej będzie i w sobotę, 19 września. To właśnie wtedy na boisko Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej wyjdą piłkarze Stali Stalowa Wola i Lewartu Lubartów. Zielono-czarni walczyć będą o kolejne, bardzo potrzebne im punkty.

Stal w ostatniej kolejce odniosła niesłychane ważne zwycięstwo i pokonała 2:0 w Dębicy miejscową Wisłokę. Wszyscy mamy nadzieję, że po tej wygranej, dzięki golach zdobytych w samej końcówce, zielono-czarni wkroczą na zwycięską ścieżkę i w kolejnych meczach będą pokonywać rywali, a do swojego dorobku dopisywać kolejne „oczka”.

Stal ma w tej chwili sześć rozegranych meczów, w których wywalczyła dziesięć punktów. Nasi piłkarze 3 razy wygrali, raz zremisowali i trzykrotnie ponieśli porażkę. „U siebie” Stal dwukrotnie zwyciężyła i raz przegrała. Daje nam to trzynastą pozycję w tabeli.

Nasz najbliższy rywal, Lewart Lubartów, jest czternasty. Na koncie ma dziesięć meczów i dziesięć punktów. Na wyjeździe piłkarze tego klubu raz wygrali i ponieśli trzy porażki. W ostatniej kolejce Lewart zremisował 1:1 z Cracovią II.

W sobotę liczymy na kolejne zwycięstwo naszej „Stalówki”. Początek spotkania z Lewartem Lubartów o godzinie 19:38.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni