Stal zmierzy się z ŁKS-em Łagów

W sobotę w 37. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą ŁKS Łagów.

W minioną środę zielono-czarni w Kraśniku pokonali miejscową Stal 2:0. Już w sobotę „Stalówka” znów będzie walczyć o ligowe punkty, a rywalem naszego zespołu będzie ŁKS Łagów.

To drużyna, która w tabeli III ligi grupy IV zajmuje 11. miejsce i na swoim koncie zgromadziła 48 punktów. ŁKS trzynaście meczów wygrał, trzynaście przegrał, a w dziewięciu poniósł porażkę. „Na wyjeździe” nasz najbliższy przeciwnik radzi sobie przyzwoicie. Siedem meczów rozstrzygnął na swoją korzyść, cztery zremisował, a w ośmiu poniósł porażkę.

Do pierwszego meczu z ŁKS-em Łagów w tym sezonie doszło w ramach 16. kolejki (to spotkanie odbyło się 29 listopada). Zielono-czarni zwyciężyli 4:1. Nie mamy nic przeciwko, aby i tym razem nasza drużyna tak okazale pokonała przeciwnika.

Mecz Stal Stalowa Wola – ŁKS Łagów zostanie rozegrany w sobotę, 22 maja. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni