Stal zagra z Orlętami Radzyń Podlaski

W środę 27 kwietnia zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 26. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Orlętami Radzyń Podlaski.

III-ligowe rozgrywki nabierają tempa. Zielono-czarni już w środę rozegrają kolejne spotkanie, a rywalem Stali będą Orlęta Radzyń Podlaski. To drużyna, która w tabeli zajmuje miejsce dziesiąte, a więc jedno niżej niż Stal.

Orlęta na swoim koncie mają 34 punkty. Złożyło się na to osiem wygranych meczów oraz dziesięć remisów. Drużyna z Radzynia Podlaskiego zanotowała także siedem porażek. W domowych spotkaniach Orlęta cztery mecze wygrały, cztery zremisowały oraz w czterech poniosły porażkę.

Nasze pierwsze spotkanie z Orlętami w tym sezonie zakończyło się remisem 2:2. Liczymy na to, że zielono-czarni tym razem odniosą zwycięstwo i przełamią złą serię.

Mecz Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Stalowa Wola odbędzie się w środę, 27 kwietnia. Początek spotkania o godzinie 17:00.

 

Historia spotkań:

11.11.2020 r - Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podl. 2:1 (0:1) 
Fidziukiewicz. Mistrzyk - Filipowicz

06.06.2021 r - Orlęta Radzyń Podl. - Stal Stalowa Wola 4:3 (2:1) 
Kamiński 2, Chyła , Maj - Mroziński 2, Grabarz

18.08.2021 r - Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podl. 2:2 (0:0) 
Świderski, Jakimiuk - Maj 2

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni