Stal Stalowa Wola wznowiła treningi (wideo)

10 stycznia piłkarze Stali Stalowa Wola wznowili treningi po przerwie zimowej. W zajęciach uczestniczyło 26 zawodników.

Nasi piłkarze wrócili do treningów. Pierwsze zajęcia odbyły się na bocznym boisku stadionu przy ulicy Hutniczej 15 i trwały około 120 minut. Uczestniczyło w nich 26 zawodników. Brakowało Roberta Dadoka, który nie będzie już zawodnikiem zielono-czarnych, a także wystawionych na listę transferową Rafała Michalika, Filipa Wójcika, Michała Płonki i Michała Mistrzyka. Nieobecny był także Łukasz Konefał, który przebywa na testach w innym klubie.

Chory jest natomiast Patryk Kuchyt, a sprawy osobiste zatrzymały Filipa Szifera, Kacpra Śpiewaka i Macieja Siudaka. W zajęciach uczestniczyło sześciu testowanych piłkarzy. Obecni byli także nowi zawodnicy „Stalówki”: Dominik Chromiński, Dawid Pietrzkiewicz i Tomasz Płonka.

W sobotę nasza drużyna odbędzie zajęcia na hali oraz siłowni.

STALÓWKA tv. "Stalówka" rozpoczyna treningi.

10 stycznia nasza drużyna rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Na pierwszym treningu pojawili się nowi zawodnicy a krótko o przygotowanich opowiedział trener Stali – Szymon Szydełko.

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Freitag, 10. Januar 2020

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni