Sparing: Stal Stalowa Wola – Stal Kraśnik 1:1 (1:0)

W drugim sobotnim meczu sparingowym zielono-czarni zmierzyli się ze Stalą Kraśnik. To spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

W meczu ze Stalą Kraśnik szansę na pokazanie swoich umiejętności dostali inni zawodnicy niż ci, którzy wcześniej rywalizowali z Wisłą Puławy. Przypomnijmy, że pierwsze sobotnie spotkanie sparingowe zakończyło się remisem 3:3. Więcej o tym meczu TUTAJ.

W potyczce z drużyną z Kraśnika padły dwa gole. W pierwszym kwadransie pierwszej połowy bramkę dla Stali Stalowa Wola strzelił Andrzej Trubeha. Piłkarze z Kraśnika do remisu zdołali jednak doprowadzić w samej końcówce meczu. W 86. minucie bramkarza zielono-czarnych pokonał Jakub Stępień i to spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.

Stal Stalowa Wola – Stal Kraśnik 1:1 (1:0)

1:0 – Andrzej Trubeha 12′

1:1 – Jakub Stępień 86′

Skład Stali Stalowa Wola: Kalinowski – Waszkiewicz, zawodnik testowany, Mazurek, Grasza, Mistrzyk, Pietras, Śpiewak, Marut, Urban, Trubeha.

Grali także: Siudak, K.Moskal, Pawłowski, Bosak, Chmura, Kuchyt.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni