Sparing: środowe zwycięstwo „Stalówki”

W piątym meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z GKS-em Pniówek-74 Pawłowice Śląskie. Zielono-czarni ten mecz wygrali 2:1.

GKS Pniówek-74 Pawłowice Śląskie na co dzień występuje w III lidze grupie III. W środę ten zespół był sparingowym rywalem naszej „Stalówki”. Zielono-czarni już w 2. minucie objęli prowadzenie, a gola strzelił jeden z testowanych zawodników. Goście wyrównali w 25. minucie. Pierwsza połowa środowego sparingu zakończyła się remisem 1:1.

„Stalówka” ponownie prowadzenie objęła w 63. minucie. Wówczas bramkarza GKS-u pokonał Michał Mistrzyk. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Stal rywala pokonała zatem 2:1.

Stal Stalowa Wola – GKS Pniówek-74 Pawłowice Śląskie 2:1 (1:1)

1:0 – zawodnik testowany 2′

1:1 – 25′

2:1 – Michał Mistrzyk 63′

Skład Stali Stalowa Wola:

Siudak – Waszkiewicz, Jarosz, Hudzik, zawodnik testowany, Wojtak, Conde, Wiktoruk, Szifer, zawodnik testowany, Mroziński.

Grali także: Korziewicz, Wietecha, T. Płonka, Khorolskyi, Jopek, Lebioda, Tłuczek, Mistrzyk, Zięba, Stępniowski, Pietrzyk, zawodnik testowany, zawodnik testowany.