Śląsk służy Krystianowi. Nasz bramkarz znów na „zero z tyłu”

Krystian Kalinowski, nasz młody bramkarz, znów nie dał się pokonać i rozegrał w Katowicach dobre spotkanie. 20-latek cieszy się też ze wsparcia, jakie otrzymuje od rodziny.

W spotkaniu z Rozwojem ponownie dobrze między słupkami bramki zielono-czarnych spisał się Krystian Kalinowski. Nasz bramkarz musi dobrze czuć się na Śląsku – niedawno przecież w swoim debiucie na II-ligowych boiskach w Chorzowie spisał się również przyzwoicie. – Wydaje mi się, że to bez znaczenia gdzie gramy – uśmiechał się Krystian po spotkaniu.

Robię swoje, bez względu na to, gdzie gramy. Cieszę się z tego, że dobrze mi to wychodzi – dodał.

W niedzielnym spotkaniu 20-latek musiał kilka razy pokazać swoje umiejętności. – Bardzo się cieszę, że zagraliśmy na zero z tyłu. To ważny punkt dla nas. Jesteśmy z niego zadowoleni, bo  mieliśmy dużo szczęścia w końcówce spotkania – dodał.

Krystiana bardzo wspiera tata, który kibicuje mu w prawie każdym spotkaniu. – Oczywiście, że bardzo mi to pomaga. Tata jest zawsze ze mną, wspiera mnie. Bardziej się też staram i jeszcze łatwiej mi to wszystko przychodzi – podkreślił nasz zawodnik.

Do końca sezonu w II lidze pozostały jeszcze trzy kolejki. – Mam nadzieję, że kolejne mecze też będą na zero z tyłu. Jeśli będę bronił, zrobię oczywiście wszystko, żeby nie dać sobie strzelić bramki – podsumował Krystian Kalinowski.

 

Zapraszamy również na rozmowę wideo z Krystianem Kalinowskim:

STALÓWKA tv.Kalinowski po meczu z Rozwojem.

Kolejne zero z tyłu i kolejny dobry występ naszego bramkarza Krystiana Kalinowskiego.

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Montag, 29. April 2019

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni