Radość w szatni po zwycięskich derbach (video)

W Derbach Podkarpacia „Stalówka” po golu strzelonym już w doliczonym czasie gry pokonała 1:0 Siarkę Tarnobrzeg. Z kamerą zajrzeliśmy  do szatni zobaczyć, jak ze zwycięstwa cieszą się nasi zawodnicy.

Na pewno nie było to jakieś porywające widowisko, ale w pamięci pozostanie to, że „Stalówka” w derbach pokonała Siarkę, a nie w jakim stylu to zrobiła – mówił po sobotnim meczu Adam Waszkiewicz, obrońca naszego zespołu.

Przypomnijmy, że jedynego gola w tym meczu strzelił Piotr Mroziński, a stało się to już w doliczonym czasie gry. – Wierzyliśmy do samego końca, że jesteśmy w stanie tę bramkę strzelić i udało się w 90. minucie – nawet w doliczonym czasie. Zwyciężamy w bardzo ważnym meczu, derbowym – cieszył się Bartosz Sobotka. – Na pewno gol strzelony w derbach w doliczonym czasie ma dodatkowy smaczek – podkreślał kapitan „Stalówki”. Tę zwycięską bramkę można zobaczyć TUTAJ.

Zielono-czarnym dopisywały humory. Nasi zawodnicy dziękują kibicom za doping i wsparcie podczas derbów i wszystkim fanom „Stalówki” przesyłają serdecznie pozdrowienia.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu video prosto z naszej szatni:

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni