Adam Waszkiewicz: Byłem pewny, że ten mecz wygramy

– Wierzyłem w to, że uda nam się zdobyć gola – mówił po derbowym spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg Adam Waszkiewicz.

Nasi piłkarze w Derbach Podkarpacia zwyciężyli 1:0 po golu, którego Piotr Mroziński strzelił już w doliczonym czasie gry. – W tym derbowym spotkaniu boisko nie pomagało ani nam, ani drużynie Siarki. Cieszymy się przede wszystkim z tego, że w jakimś stopniu zrewanżowaliśmy się za wcześniejszy mecz, gdzie ponieśliśmy porażkę. Na pewno nie było to jakieś porywające widowisko, ale w pamięci pozostanie to, że „Stalówka” w derbach pokonała Siarkę, a nie w jakim stylu to zrobiła – mówił po meczu Adam Waszkiewicz.

Sztab szkoleniowy naszego zespołu w tym meczu zdecydował się na ustawienie, w którym wysuniętym zawodnikiem był Michał Trąbka. – Co do wyjściowego składu – trener ocenił i wystawił skład na podstawie treningów w trakcie tygodnia. Michał Trąbka, który zagrał w roli nominalnego napastnika, ma takie predyspozycje, że praktycznie na jakiej pozycji się go nie wystawi, to da z siebie wszystko – tak, jak każdy z nas. Udało nam się strzelić gola w samej końcówce i wygraliśmy spotkanie – skomentował Adam.

Wierzyłem w to, że uda nam się zdobyć gola. Byłem pewny, że ten mecz wygramy i wygraliśmy – podsumował nasz obrońca.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni