Przemysław Stelmach: Mamy dobrą drużynę

Na Wasze pytania odpowiedział nasz pomocnik – Przemysław Stelmach. Jak sobie z nimi poradził? Przeczytajcie

 

Tomek3157: Jakbyś miał wskazać najlepszego trenera, z którym współpracowałeś to byłby nim …?

Z każdym trenerem, którego „miałem” dobrze mi się współpracowało, tak samo jest z obecnym, trenerem Szymonem Szydelko. Staram się od każdego z nich czegoś nauczyć, jeśli chodzi o podejście do piłki nożnej, taktykę i sposób trenowania.

Łukasz Gancarz: Jak wspominasz czasy gry pod wodzą trenera Jerzego Hnatkiewicza?

Czasy te wspominam bardzo dobrze, mieliśmy fajną ekipę. Od samego początku Trener Hnatkiewicz stworzył dobrą atmosferę, dzięki której chętnie przychodziło się na trening. Wiele się wtedy nauczyłem i szybko rozwijałem.

Rafał Wach: Jesteś defensywnym pomocnikiem. Jak widziałbyś się na innej pozycji?

Wydaje mi się ze mógłbym w razie potrzeby zagrać na stoperze. Ale najbardziej odpowiada mi jednak pozycja typowej „szóstki”.

Tomek3157: Jaki jest Twój ulubiony klub i na jakim piłkarzu próbujesz się wzorować?

Moim ulubionym klubem zdecydowanie jest FC Barcelona, której kibicuje od najmłodszych lat. Wzoruje się na Sergio Busquetsie, dlatego, że gramy na tej samej pozycji i podoba mi się jego boiskowa inteligencja oraz kultura gry.

Grzegorz Drelich: Jeżeli dostałbyś dobrą finansową propozycję z Siarki Tarnobrzeg, czy byś z niej skorzystał?

Jeśli miałbym wybierać między pieniędzmi a rozwojem sportowym to wolałbym jednak piąć się w górę za mniejsze pieniądze, a nie cofać się, w tym przypadku do 3 ligi.

Gdyby okazało się ,że Stalówka po tym sezonie spada do III ligi, czy zostałbyś w Stali?

Bardzo chciałbym wrócić do gry i w czysto sportowej walce zapewnić sobie bezpieczne utrzymanie. Mamy dobrą drużynę i wierzę że uda nam się to zrobić. Co do pozostania w klubie na następny sezon to wszystko wyjaśni się po rozmowach z zarządem o moim nowym kontrakcie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni