Przed „Stalówką” kolejny sparing

Nasi piłkarze przygotowują się do wznowienia II-ligowych rozgrywek. Zielono-czarni w piątek rozegrają kolejną potyczkę kontrolną.

Chociaż to tylko okres przygotowawczy, to z dyspozycji prezentowanej przez piłkarzy Stali Stalowa Wola można być zadowolonym. Stal przygotowująca się do walki o ligowe punkty do tej pory wygrała wszystkie mecze sparingowe. Zielono-czarni pokonali już 1:0 Wisłę Sandomierz, 2:0 Bruk-Bet Termalicę Nieciecza, 4:2 Koronę II Kielce, 2:0 Puszczę Niepołomice, 3:2 TEXOM Sokół Sieniawa i 1:0 Górnik Łęczna.

W piątek kolejny test mecz – tym razem naszym rywalem będzie III-ligowiec, Podhale Nowy Targ. To drużyna, która po pierwszej części sezonu zajmuje miejsce w środku stawki: Podhale w tabeli jest dziesiąte i wywalczyło 25 punktów.

Sparing odbędzie się 14 lutego, w Nowym Targu, a początek meczu zaplanowano na godzinę 12.00

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni