Piłkarze Stali w ZS nr 3

W poniedziałek (10.02.2020 r) piłkarze Stalówki udali się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 na spotkanie z dziećmi trenującymi w Football Academy Stalowa Wola.

Po przywitaniu rozpoczęła się miła pogawędka, a dzieci z roczników 2011-2014, posiadając dużą wiedzę „piłkarską”, szybko i bezbłędnie odpowiadały na pytania naszych zawodników. W rewanżu, reprezentujący nasz zespól Piotr Witasik, Przemysław Stelmach, Wiktor Stępniowski oraz Kacper Piotrowski bardzo chętnie dzielili się swoją wiedzą odpowiadając na pytania najmłodszych. Następnie wspólnie rozegrano kilka zaciętych spotkań oraz stoczono rywalizację w biegach. Na zakończenie każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami oraz udzielić wywiadu przed kamerą „Stalówka tv”

Dziękujemy za wspólną, znakomitą zabawę, wiele uśmiechu i radości. Do zobaczenia 29 lutego na Hutniczej 15.

STALÓWKA tv. Spotkanie z młodymi piłkarzami.

? Nasi piłkarze tym razem odwiedzili ZS nr 3 w Stalowej Woli ?? Nie zabrakło zabawy, uśmiechów ? i oczywiście wspólnej „fotki”! ? ?Pamiętajcie o naszej umowie ? 29 lutego godz. 19:38. Hej STAL! ??

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Dienstag, 11. Februar 2020

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni