Przed Stalą mecz z Sokołem

W sobotę 2 października zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 11. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola w podejmować będą drużynę Sokoła Sieniawa.

Przed „Stalówką” kolejne spotkanie ligowe. Po ostatniej porażce nasza drużyna potrzebuje punktów, a jej najbliższym rywalem będzie Sokół Sieniawa. Sobotni przeciwnik zielono-czarnych w tabeli III ligi grupy IV zajmuje czternaste miejsce.

Sokół do tej pory w dziewięciu meczach zgromadził dziesięć punktów. Złożyły się na to trzy zwycięstwa i jeden remis. „Na wyjeździe” drużyna z Sieniawy zwyciężyła jednak tylko raz, a do tego zanotowała dwie porażki.

Stal w tabeli jest siódma i potrzebuje punktów. Wszyscy liczymy na to, że po sobotnim spotkaniu zielono-czarni będą mogli dopisać sobie trzy oczka.

Mecz Stal Stalowa Wola – Sokół Sieniawa odbędzie się w sobotę, 2 października. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni