Pojedynek dwóch Stali

W środę w 36. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się ze Stalą Kraśnik.

III-ligowe rozgrywki znów przyśpieszyły. Nasza drużyna już w środę rozegra kolejne spotkanie o stawkę, a rywalem „Stalówki” będzie Stal Kraśnik.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje aktualnie 18. miejsce. Stal Kraśnik znajduje się w strefie spadkowej i na swoim koncie ma 35 punktów. Zielono-czarni do tej pory zgromadzili ich 61.

Drużyna z Kraśnika w tym sezonie wygrała osiem meczów, jedenaście zremisowała, a w piętnastu poniosła porażkę. „U siebie” Stal Kraśnik zwyciężyła trzykrotnie, pięć razy zremisowała, a osiem razy z boiska schodziła pokonana.

Ze Stalą Kraśnik w tym sezonie zmierzyliśmy się już w 15. kolejce. Zielono-czarni to spotkanie wygrali 2:0. Liczymy, że i tym razem nasza „Stalówka” wzbogaci się o cenne trzy punkty.

Mecz Stal Kraśnik – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w środę, 19 maja. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni