Po punkty z GKS-em Katowice

W 33. kolejce II-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola rywalizować będą z GKS-em Katowice. Zielono-czarni walczyć o bardzo potrzebne im punkty.

W ostatnim spotkaniu ligowym „Stalówka” przegrała 0:3 z Widzewem Łódź, a nasza sytuacja w tabeli II ligi znów się skomplikowała. Zielono-czarni znaleźli się bowiem w strefie spadkowej i potrzebują punktów, aby się z niej wydostać. Przed nami jednak potyczka z bardzo wymagającym przeciwnikiem.

Rywalem naszej drużyny będzie bowiem GKS Katowice. To aktualnie trzecia drużyna w tabeli. Katowiczanie na swoim koncie zgromadzili 58 punktów, do lidera tracą jeden i zacięcie walczą o awans do Fortuna I ligi. „Stalówka” jest piętnasta i ma 43 „oczka”. Nasze spotkanie z GKS-em w 16. kolejce II zakończyło się minimalnym zwycięstwem katowiczan, którzy zwyciężyli 2:1. Wszyscy mamy nadzieję, że teraz to Stal będzie triumfować.

Katowiczanie w tym sezonie w potyczkach wyjazdowych odnieśli siedem zwycięstw, zanotowali cztery remisy i w pięciu spotkaniach ponieśli porażkę.

Mecz Stal Stalowa Wola – GKS Katowice zaplanowany został na niedzielę, 19 lipca. Spotkanie w ramach 33. kolejki II ligi rozpocznie się o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni