Po punkty do Lubartowa

W środę w 32. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola w meczu wyjazdowym zmierzą się z Lewartem Lubartów.

III-ligowcy nie mają czasu na odpoczynek. Najbliższa kolejka tych rozgrywek zostanie rozegrana w środku tygodnia. Nasza „Stalówka” na wyjeździe rywalizować będzie z Lewartem Lubartów.

Lewart to drużyna, która w tabeli zajmuje miejsce w środku stawki. Do tej pory wywalczyła 39 puntów w trzydziestu spotkaniach. Lewart sklasyfikowany jest na trzynastej pozycji. W tym sezonie nasz najbliższy przeciwnik odniósł 9 zwycięstw, dwanaście meczów zremisował, a w dziewięciu poniósł porażkę. „U siebie” drużyna z Lubartowa zwyciężyła cztery razy, sześciokrotnie zremisowała i cztery razy zeszła z boiska pokonana.

Zielono-czarni w ostatnim spotkaniu bezbramkowo zremisowali z Wisłoką Dębica. Przed nami teraz spotkanie z zespołem, z którym w w 11. kolejce III ligi grupy IV zanotowaliśmy wynik 0:0. Zwycięstwo w środowym meczu byłoby być więc bardzo potrzebne. Stal w tabeli aktualnie zajmuje czwarte miejsce.

Spotkanie Lewart Lubartów – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrane w środę, 28 kwietnia. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni