Po kolejne zwycięstwo!

W sobotę 30 października zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty, a także o kontynuowanie znakomitej serii. W 15. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Wólczankę Wólka Pełkińska.

„Stalówka” w ostatnim czasie prezentuje się znakomicie i wygrywa mecz za meczem. Zielono-czarni wygrali cztery ligowe potyczki z rzędu, a do tego w minioną środę dołożyli triumf w pucharowej rywalizacji z Siarką Tarnobrzeg.

Już w sobotę przed naszymi zawodnikami kolejne spotkanie – tym razem z zajmującą ostatnią pozycję w tabeli III ligi grupy IV Wólczanką Wólka Pełkińska. To drużyna, która do tej pory wywalczyła tylko sześć punktów: wygrała jedno spotkanie, a trzy zremisowała. Na wyjeździe Wólczanka odniosła jeden triumf, w dwóch potyczkach podzieliła się punktami, a trzy spotkania przegrała.

Wszyscy liczymy na to, że rozpędzona „Stalówka” w sobotę do swojego dorobku dopisze kolejne trzy oczka. Jak na razie zielono-czarni zajmują trzecią pozycję w tabeli, a do lidera tracą tylko jeden punkt.

Mecz Stal Stalowa Wola – Wólczanka Wólka Pełkińska odbędzie się w sobotę, 30 października. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni