Młody bramkarz zadebiutował w Stali (video)

Mecz z Ruchem Chorzów był bardzo ważny dla Krystiana Kalinowskiego. 20-latek w tym spotkaniu zadebiutował w zielono-czarnych barwach.

Krystian Kalinowski do Stali Stalowa Wola trafił zimą. Pochodzi z Warszawy, a w swojej karierze był zawodnikiem m.in. w Zagłębia Lubin. Ostatnio bronił barw ŁKS-u 1926 Łomża. Krystian występuje na pozycji bramkarza, mierzy 190 centymetrów i waży 70 kg. Po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej czekał na swoją szansę i taką otrzymał w spotkaniu z czternastokrotnym mistrzem Polski, chorzowskim Ruchem.

Mecz w Chorzowie zakończył się remisem 1:1, a Krystiana chwalili koledzy z drużyny. – Dobrze czuliśmy się mając Krystiana za plecami. Bardzo dobrze się zaprezentował w meczu z Ruchem Chorzów. Wychodził do górnych piłek, pomagał nam. Czuliśmy się pewnie z nim z tyłu – powiedział nam stoper zielono-czarnych, Szymon Jarosz.

Jak swój występ ocenia natomiast sam Krystian Kalinowski? Zapraszamy na specjalny materiał wideo z nim w roli głównej.

STALÓWKA tv. Krystian Kalinowski o meczu w Chorzowie.

Krystian Kalinowski opowiada o meczu w Chorzowie i swoim debiucie na II-ligowych boiskach.

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Sonntag, 7. April 2019

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni