Szymon Jopek: Cieszę się, że podjęliśmy rękawicę

Stal Stalowa Wola przełamała się i po dwóch porażkach zremisowała w Chorzowie z Ruchem. – Szanujemy ten jeden punkt – mówił po spotkaniu Szymon Jopek.

Ruch Chorzów, czternastokrotny mistrz Polski, broni się przed spadkiem z II ligi. W sobotnim meczu w Chorzowie Stal prowadziła 1:0, lecz Niebiescy zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. – Trzeba szanować jeden punkt zdobyty w Chorzowie, bo Ruch walczy, rozgrywa mecze o życie. Cieszę się, że podjęliśmy rękawicę. Nie straciliśmy dwóch tylko zdobyliśmy jeden punkt, który jak wspomniałem szanujemy – mówił po zakończeniu potyczki Szymon Jopek.

ZOBACZ: Ruch Chorzów – Stal Stalowa Wola (RELACJA Z MECZU)

Młody piłkarz naszego zespołu analizował grę „Stalówki” w tym spotkaniu. – Strzeliliśmy bramkę i trochę za bardzo się cofnęliśmy. Wydaje mi się, że powinniśmy dalej konsekwentnie grać tak, jak nam to nakreślił trener w założeniach taktycznych – skomentował.

W drugiej połowie wyszliśmy dużo odważniej i już było dużo lepiej. Na pewno ta część spotkania lepiej wyglądała w naszym wykonaniu – dodał.

W najbliższym meczu nasi piłkarze zmierzą się z GKS-em Bełchatów. –Chciałbym co tydzień dobrze prezentować się na boisku. Na pewno przepracuję tydzień solidnie i będę chciał pokazać się z jeszcze lepszej strony w meczu z zespołem z Bełchatowa. W tamtej rundzie udało się pokonać GKS, więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie – tym bardziej, że teraz zagramy „u siebie”. Liczę, że wygramy i będzie dobrze – podsumował Szymon.

ZOBACZ: Szymon Jarosz: Szanujemy ten punkt

ZOBACZ: Ruch – Stal: konferencja prasowa

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni