Michał Płonka: Kłania się znowu skuteczność

– W moim odczuciu był to taki solidny drugoligowy mecz walki – mówił po spotkaniu z Widzewem Łódź Michał Płonka. „Stalówka” sobotnie spotkanie przegrała 0:1 po golu w samej końcówce potyczki.

Szkoda. Dosyć długo przygotowywaliśmy się na stałe fragmenty Widzewa Łódź. Zabrakło nam dwóch minut do końca regulaminowego czasu gry i padł gol dla Widzewa – komentował Michał Płonka. Pomocnik naszej „Stalówki” w sobotnim spotkaniu sam miał jedną okazję na pokonanie bramkarza przeciwnika, lecz nie zdołał jej wykorzystać.

W moim odczuciu był to taki solidny drugoligowy mecz walki. Była spora rywalizacja w środku pola. Kibice podczas tego spotkania nie zobaczyli wielu klarownych sytuacji. My mieliśmy po stałym fragmencie jedną sytuację z moim udziałem, Łukasz Zjawiński miał jedną. Widzew też zbyt wielu okazji nie miał. Najważniejszą sytuację jednak wykorzystał i zwyciężył 1:0 – mówił piłkarz naszego zespołu.

Stal nie wykorzystała swoich nielicznych okazji, a na koniec spotkania musiała pogodzić się z porażką. – Jak nie strzelamy, to kłania się znowu skuteczność. Nic innego nie wymyślimy. Szkoda, że nie wykorzystujemy naszych okazji, bo mecz mógłby się inaczej ułożyć – skomentował Michał.

Zielono-czarni na boisku pojawią się już w środę, by w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski zmierzyć się z GKS-em Katowice. – Po przegranym meczu zawsze się chce jak najszybciej zagrać kolejny. Wszyscy się raczej chyba cieszą, że kolejne spotkanie mamy w środę – podsumował Michał Płonka.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni