Michał Mistrzyk i Przemysław Stelmach odeszli ze Stali

Michał Mistrzyk i Przemysław Stelmach w tym sezonie nie będą reprezentować zielono-czarnych barw Stali Stalowa Wola.

Michał Mistrzyk ma 28 lat i od wielu lat – z przerwami na występy w innym klubach – był związany ze Stalą Stalowa Wola. Dla zielono-czarnych rozegrał wiele znakomitych meczów, w których strzelał gole i asystował kolegom z zespołu. Pełnił nawet zaszczytną funkcję kapitana Stali. „Mistrzu” w „Stalówce” zadebiutował w 2011 roku. Przez 10 lat w zielono-czarnych barwach zagrał w 153 meczach.

W poprzednim sezonie „Mistrzu” rozegrał 32 mecze na poziomie III ligi. Strzelił w nich dziewięć goli.

W sezonie 2021/2021 Michał Mistrzyk nie będzie już występował w Stali Stalowa Wola. Jego nowym klubem jest teraz Sokół Kamień. Michał, dziękujemy za grę w „Stalówce” i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

 

Ze Stali odszedł również Przemysław Stelmach. 24-letni pomocnik całą swoją dotychczasową karierę spędził w Stalowej Woli. W zielono-czarnych barwach rozegrał wiele znakomitych meczów, które pozostaną w pamięci kibiców. Przemek w Stali zadebiutował w 2015 roku. W zielono-czarnych barwach wystąpił blisko 200 razy.

Przemysław Stelmach został wypożyczony III-ligowego ŁKS-u Łagów, gdzie będzie występował w najbliższym czasie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni