Mateusz Bielawski sędzią meczu z Gryfem Wejherowo

W 3. kolejce II-ligowych rozgrywek nasi piłkarze zmierzą się ze Gryfem Wejherowo. Sędzią głównym tego meczu będzie Mateusz Bielawski (Mysłowice) – informuje pzpn.pl.

Ten arbiter jest dobrze znany naszym zawodnikom. W poprzednim sezonie czterokrotnie miał okazję prowadzić mecze z udziałem „Stalówki”. W 4. kolejce sędziował spotkanie, w którym Stal pokonała 3:0 Widzew Łódź. W 11. kolejce prowadził mecz, w którym zielono-czarni wygrali 2:1 w Bełchatowie z GKS-em.

W kolejnym spotkaniu z udziałem naszego zespołu prowadzonym przez tego arbitra, w 19. kolejce, „Stalówka” przegrała w derbach z Resovią 0:1. W 22. kolejce Mateusz Bielawski był sędzią meczu, w którym Stal Stalowa Wola pokonała 4:2 Błękitnych Stargard.

Spotkanie Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo obędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie Izo Arena w Boguchwale. Wszystkich kibiców zapraszamy na ten mecz.

Źródło: pzpn.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni