Czas na pierwsze punkty

Przed naszymi zawodnikami spotkanie 3. kolejki II-ligowych rozgrywek. Zielono-czarni podejmować będą Gryf Wejherowo. Czas na zwycięstwo i pierwsze punkty w tym sezonie!

 

 

Początek sezonu nie jest udany dla naszego zespołu. Zielono-czarni na inaugurację przegrali w derbach z Resovią Rzeszów, a w 2. kolejce ulegli Zniczowi Pruszków. Czas już jednak na przełamanie złej passy.

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu ze Zniczem. Jeśli będziemy o nim myśleć, to przyjedzie Gryf Wejherowo i przegramy z Gryfem. Jak najszybciej zapominamy i w poniedziałek wracamy do pracy, i gramy o trzy punkty – mówił po spotkaniu w Pruszkowie Piotr Mroziński.

STALÓWKA tv. Przed meczem z Gryfem.

???Pomocnik Stali – Piotr Mroziński opowiada o przygotowaniach do kolejnego meczu z Gryfem Wejherowo⚽️️⚽️️⚽️???Początek meczu – sobota godz.1⃣7⃣

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Freitag, 9. August 2019

Najbliższym rywalem naszej „Stalówki” będzie Gryf Wejherowo, a więc drużyna, która podobnie jak zielono-czarni, w tym sezonie jeszcze nie zdobyła punktów. Gryf musiał uznać wyższość Widzewa Łódź (1:2) oraz GKS-u Katowice (0:2). Do Boguchwały przyjedzie więc zmobilizowany i podobnie jak Stal – z nadzieją na zdobycie pierwszych punktów.

Drużyna z Wejherowa to także rywal, który „leży” naszemu zespołowi. Bilans pojedynków Stali z Gryfem jest dla nas korzystny. Do tej pory z tym rywalem zmierzyliśmy się osiem razy. Sześć spotkań zakończyło się naszym zwycięstwem i dwukrotnie zanotowano remis. Z Gryfem zatem jeszcze nie przegraliśmy i w sobotę dobrze byłoby podtrzymać tę passę.

Spotkanie Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo obędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00 na stadionie Izo Arena w Boguchwale. Wszystkich kibiców zapraszamy na ten mecz.

Historia spotkań
sezon 2015/16

Stal – Gryf   3:0 (Płonka, Lemanek, Mikołajczak)

Gryf – Stal   1:1 (Bartosiak)

sezon 2016/17

Gryf – Stal   0:1 (Gębalski)

Stal – Gryf   1:0 (Gębalski)

sezon 2017/18

Stal – Gryf   1:1 (Gębalski)

Gryf – Stal   0:1 (Dziubiński)

sezon 2018/19

Stal – Gryf   4:2 (Waszkiewicz 2, Mroziński, Mistrzyk)

Gryf – Stal 1:3 (Dadok 2, Kitliński)

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni