Jutrzenka Giebułtów na drodze „Stalówki”

W środę 14 października w zaległym meczu 6. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” zmierzy się na wyjeździe z Jutrzenką Giebułtów. Początek spotkania o godzinie 14:00.

Zielono-czarni w swoim ostatnim meczu ligowym efektownie rozprawili się z KS Wiązownica pokonując rywala 6:0. Teraz przed „Stalówką” odrabianie zaległości i zaległe spotkanie z 6. kolejki III ligi. Rywalem naszego zespołu będzie Jutrzenka Giebułtów.

To drużyna, która podobnie jak KS Wiązownica zajmuje miejsce w dolnych rejonach tabeli III ligi grupy IV. Jutrzenka jest przedostatnia i na swoim koncie po jedenastu meczach zgromadziła dziewięć „oczek”. Przypomnijmy, że Stal jest siódma z 23 punktami po dwunastu potyczkach.

Do tej pory piłkarze Jutrzenki wygrali dwa spotkania, trzy zremisowali, a w sześciu musieli uznać wyższość rywala. Wszyscy mamy nadzieję, że w środę nie poprawią swojego bilansu, a „Stalówka” wywalczy trzy punkty.

Co istotne, środowy zaległy mecz 6. kolejki Jutrzenka Giebułtów – Stal Stalowa Wola rozpocznie się o godz. 14:00 na Stadionie Prądniczanki Kraków przy ul. św. Andrzeja Boboli 5.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni